Ko mēs radām

Ikdienas tērpi jeb brīvā laika kostīmi

Mājas tērpu sadaļā atradīsi ērtu apģērbu ikdienai. Mājas tērpi ir jo īpaši iecienīts apģērbs mūsdienīgas sievietes garderobē. Pārnākot no darba vai skrienot mazajos ikdienas dariņos ir būtiski justies ērti. Mājas tērps lieliski pilda šo funkciju. Džemperis ir oversize tipa, bet ar sievišķīgu akcentu, tāpēc viegli kombinējams arī ar citu apģērbu – gan ērtiem džinsiem, gan svārkiem. Biksēm priekšpusē ir pārloks, kas tās padara ne tikai interesantas, bet arī ļoti praktiskas. Ne velti jau vairākām dāmām garderobē to ir vairāk par vienu. Tas ir īstais apliecinājums tam, ka tie ir ērti.

Kardigani

Ilgi meklēju kā vislabāk aprakstīt kardiganu, bet šķiet tam nav radīta tāda definīcija, kas atbilstu perfekti. Garā jaka, jaka bez aizdares, apmetnis utt., bet nav jau tik būtiski kā to dēvēt. Svarīgs ir tā pielietojums. Mūsu izpratnē kardigans ir viens no ērtākajiem apģērbiem.

Kardigans teicami piesegs vēsā vasaras dienā. Būs īpaši mīļs, kad laiks paliks rudenīgs un būs vēlme ietīties siltumā. Raisīs prieku sēžot aukstā ofisā vai mājās.

Tas spēj sasildīt ikvienu sievieti. Kardigans ir “must have” visos gadalaikos – katrai sievietei.

Piedaloties tirdziņos, redzam, ka tieši uzlaikojot mūsu radītos kardiganus, sievietes seja atplaukst. Tie izskatās satriecoši uz visu formu dāmām. Tiem ir oversize tipa piegriezums, kuru iedalām divos izmēros. Ir standarta izmēra un + izmēra kardigani. Kā arī, tiem ir divi modeļi: ar kapuci un ar atlokiem. Ienāc mūsu interneta veikalā un izvēlies īsto – savu kardiganu.