Aktuāli / Noderīgi

2024. gada tendences apģērbā.

Lai gan nekad neaicinu akli sekot modei, tomēr ikdienā varam redzēt, ka ar laiku mūsu uzskati par apģērbu un to, kas ir modē vai izskatās labi, mainās organiski un ļoti nemanāmi. Brīdī, kad vēlamies izskatīties aktuāli, ne vienmēr nepieciešams nomainīt visu savu garderobes saturu. Bieži vien pietiek ar pāris aktuālu apģērbu iegādi.

Piemēram, platās bikses vēl pirms pāris gadiem bija kaut kas neiedomājams mūsdienīgas sievietes tēlā. Taču viena no 2024. gada modes tendencēm ir tieši tās. Vislabāk ar augstu jostasvietu un garumā līdz pat zemei – tas radīs papildus ilūziju, ka kājas ir vēl garākas. Korporatīvajā vidē izvēlies platās bikses ar neuzkrītošām līnijām. Var izvēlēties arī velveta bikses, arī tās vari sastapt 2024. gada tendencēs.

Man pašai ļoti patīk, jo tās atsvaidzina garderobi. Ar platām biksēm tu vari padarīt savu tēlu gan ikdienišķu, gan elegantu vai pat formālu. Viss atkarīgs no konkrēto bikšu modeļa un tavām komplektēšanas prasmēm ar citiem apģērbiem.

KRA-A-A klāstā vari atrast jau vairākus variantus platajām biksēm.

Klasiska piegriezuma platas bikses ar rāvējslēdzi sānos – būs lielisks pamats stilīga tēla izveidei gan ikdienas garderobē, gan korporatīvā vidē. Lielākā priekšrocība izvēloties bikses no KRA-A-A, tu vari minimāli, bet tomēr pieregulēt to garumu. Mēs zinām, ka tas, kas der visām, īstenībā nemaz tik labi daudzām neder. Tieši tāpēc, mūsu biksēm ir trīs garumi: pamatgarums un opcija tās pagarināt par +5 cm vai + 10 cm. Ja vēlies apskatīt pieejamās auduma bikses e-veikalā – SPIED TE vai uz foto.

Ja vēlies plata auduma bikses, kas būs ērti iekļaujamas ikdienas garderobē. Izgatavotas no maigas rib trikotāžas, tad izvēlies kādas no šīm:

Vēl viena sadaļa, kurā atradīsi mūsu visērtākās plata piegriezuma bikses ir komplektā ar ikdienas velūra tērpiem. Velūrs ir mūsu iecienītākais audums, jo tas teicami kalpo ikdienas vajadzībām. Lai apskatītu vairāk, ienāc veikala sadaļā Mājas tērpi un tunikas – ATVĒRT ŠEIT un apskati labākos variantus.

Lai gan man patīk un esmu sajūsmā par platajām biksēm, tev noteikti jāņem vērā savas sajūtas. Atceries spārnoto teicienu – “Apģērbs kalpo Tev, ne tu viņam!”, un nevajag akli sekot modei. Tomēr, ja vēlies, lai tavs tēls iet līdzi laikam, iesaku uzģērbt tās platās un iespējams, nemanāmi sadraudzēsieties. 🙂

Foršu dienu,

Kristīne no KRA-A-A

Velūra bītlene