Noteikumi

PIEGĀDE


Pasūtījuma ražošanas laiks ir 5-9 darba dienas, sākot ar nākamo darba dienu pēc pasūtījuma apmaksas. Daļa preču jau ir gatavas izsūtīšanai uzreiz. Jautājumu gadījumā vai arī, ja nepieciešama ātrāka piegāde, par iespējām rakstīt uz e-pastā: kristine@kraaa.lv

Pasūtījumu piegāde visā Latvijā tiek veikta ar Omniva pakomātu starpniecību. Piegāde ar Omniva pakomātu ir viens no visātrākajiem pirkuma saņemšanas veidiem Rīgā, Latvijas lielākajās pilsētās un citur Eiropā.

Piegādes laiks Latvijā 1-3 darba dienas; Izvēloties piegādi ar Omniva pakomātu starpniecību, lūdzam pārliecināties, vai Jūsu pilsētā ir pieejami Omniva pakomāti, kā arī sūtījuma komentārā norādiet pakomātu, uz kuru vēlaties saņemt preci, ja pilsētā ir vairāki pakomāti!

Iepriekš vienojoties sūtījumu varam izsūtīt arī ar Latvijas Pasta starpniecību. Latvijas Pasts – Piegādes laiks Latvijā līdz 5 darba dienām. Ārpus Latvijas līdz 25 darba dienām.

Piegādes maksa:

Omniva pakomāts: €3,00

Latvijas Pasts Latvijā: €5,00

Kad pasūtījums būs gatavs izsūtīšanai, mēs Jūs informēsim, nosūtot e-pastu brīdī, kad pasūtījums ir nodots piegādei.

NOTEIKUMI PAR ATTEIKUMA TIESĪBU IZMANTOŠANU

1. Atteikuma tiesības

  1. Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu.
  2. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, no brīža, kad Jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kas ir rīkojies Jūsu uzdevumā, ir ieguvusi preces īpašumā (valdījumā).
  3. Ja termiņa beigas sakrīt ar valstī oficiāli noteiktu brīvdienu, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).
  4. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums ar nepārprotamu paziņojumu ir jāinformē mūs – KRA-A-A Kristīne Ulme, juridiskā adrese Ogre, Lefkoju iela 14, tālrunis 29955481, e-pasta adrese kristine@kraaa.lv, par lēmumu atteikties no noslēgtā līguma. Jūs varat izmantot zemāk norādītās atteikuma veidlapas paraugu vai uzrakstīt iesniegumu, obligāti norādot datumu, savu vārdu, uzvārdu, adresi, preču saņemšanas datumu, preču iegādes apliecinošu dokumentu, apliecinot iesniegumu ar savu parakstu.
  5. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

2. Atteikuma tiesību izmantošanas sekas

Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, bet ne piegādes izmaksas, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Atmaksāšana tiks veikta ar bankas pārskaitījumu. Jebkurā gadījumā no jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa. Mēs varam aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, Atgriešanas izmaksas Pircējs sedz pats.

Jums preces jānosūta atpakaļ bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosutīsiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām. Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ nodošanu saistītās tiešās izmaksas. Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Prece pārbaudes nolūkos lietojama tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā.

3. Atteikuma tiesību ierobežojumi

Saskaņā ar Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktu tiek ierobežotas atteikuma tiesības, tajā skaitā:

  1. preces tiek izgatavotas pēc Jūsu norādījumiem vai ir nepārprotami personalizētas;
  2. prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;
  3. Jūs esat atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ.

ATTEIKUMA TIESĪBU VEIDLAPA – PIETEIKUMS PAR ATTEIKUMU

(aizpildiet un nosūtiet šo veidlapu tikai tad, ja vēlaties atteikties no iegādātās preces)

Datums: _______________

Pārdevēja nosaukums:                          Kristīne Ulme KR-A-A-A

Pārdevēja faktiskā adrese:                     Lefkoju iela 14, Ogre, LV-5041

Pārdevēja e-pasta adrese:                     kristine@kraaa.lv

Patērētāja paraksts:                               _____________________________

Ar šo es paziņoju, ka es vēlos atteikties no līguma, ko esmu noslēdzis par šādu preču iegādi:

Patērētāja vārds, uzvārds:            _____________________________________

Patērētāja adrese:           ______________________________________

Preču saņemšanas datums:         _____________________________________

Iegādes apliecinošie dokumenti: ____________________________________

Patērētāja paraksts: ____________________